Умови доставки

Відправка замовлень здійснюється у строк, що не перевищує 3 (три) дні від дати підтвердження замовлення при наявності Товару на складі. Під час доставки Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, яка вказана в замовленні в якості Покупця чи Отримувача. Фактична доставка Товару Покупцеві в межах територїі України здійснюється з урахуванням граничних термінів доставки, визначених кур’єрською службою доставки «Нова пошта».

У випадку відсутності Товару на складі Продавця або у разі, якщо замовлений Товар виготовляється під конкретного Покупця, то в такому випадку строк поставки не повинен перевищувати 30 робочих днів з моменту оформлення замовлення. Про відсутність відповідного Товару на складі Продавця, Покупець отримує інформаційне повідомлення на електронну пошту Покупця.

Вартість доставки кожного Замовлення розраховується самостійно перевізником «Нова пошта», виходячи з ваги Товару, регіону і способу доставки. Розрахувати доставку Покупець може самостійно на офіційному сайті «Нова пошта»   https://novaposhta.ua/

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password